Nabídka

Kološkola aktuálně nabízí:

Kurzy techniky jízdy na horském kole

TechnikaPřestože obecně panuje názor, že jízda na kole nevyžaduje žádné větší dovednosti, vždyť sednout na kolo a šlapat umí každý, není to tak úplně pravda. Pokud si i netrénovaný cyklista chce lehkou vyjížďku náležitě užít, potřebuje znát alespoň základní pravidla jízdy v terénu a mnoho dalších souvisejících záležitostí. Často dochází k případům, že i po několika málo kilometrech se z pohodové vyjížďky stane nechutná dřina, a to především kvůli zbytečným chybám, kterých se mnoho svátečních cyklistů nevědomě dopouští.

Na našich kurzech vás naučíme jak správně šlapat, přehazovat, překonávat nástrahy terénu, ale i základní věci jako umět opravit defekt pneumatiky, přetržený řetěz či správně nastavit odpruženou vidlici. Neméně důležitou vlastností každého cyklisty je umět se správně zachovat i v krizových situacích. Využít své kolo na 100% a dokonale si vychutnat radost z jízdy která není jen výsadou závodníků, při dodržování všech základních pravidel je tento požitek dostupný každému.

Naše kurzy jsou určené jak pro závodníky, rekreační cyklisty, tak i pro absolutní začátečníky. Výuka probíhá individuálně nebo ve skupině.

Pořádání bikových kempů

MTB KempOrganizujeme bikové kempy, jejichž náplní je zpravidla dvoudenní program nabitý vším, co s cyklistikou souvisí. Postaráme se o ubytování, stravování a zajímavou cyklistickou náplň, jejíž součástí je výuka základní dovednosti jízdy v terénu, jízdy ve skupině, základní technické znalosti a mnoho dalšího. Nemusíte se absolutně o nic starat! Jediné, co je od Vás vyžadováno, je dobrá nálada a chuť si pořádně zajezdit.

Jak takový kemp probíhá?

  • Během dne se konají lekce jízdy v terénu s instruktorem
  • Pro zpestření jsou lekce doplňovány i o zábavné hry a soutěže
  • Možné jsou samozřejmě i delší vyjížďky po okolí – dle zájmu a domluvy účastníků
  • Účastníci jsou rozděleni do skupin podle schopností, což napomáhá plynulé a efektivní výuce.
  • Večer probíhá rozbor videozáznamů, které se pořizují během výuky a volná diskuze

Team building – Firemní akce strávené na kole

TeambuildingPokud se firma rozhodne uspořádat takovouto akci, tak kolo je jednou z nejvýhodnějších voleb. S tím se dále nabízí otázka, proč si k této akci nepozvat osobu z nejpovolanějších – profesionálního cyklistu a něco nového se nenaučit?

Nabízíme realizace libovolných firemních akcí spojených s kološkolou a cykloturistikou, zajištění kvalitního ubytování, asistenci profesionálního cyklisty, který vás na cyklovýletech provede těmi nejzajímavějšími místy, o nichž nemáte ani tušení a navíc vám ochotně poradí s jakýmkoliv problémem ze svého oboru.


Individuální výuka - Jeden den na kole

1 osoba 2000 kč
2-3 osoby 1300 kč/osoba
4-5 osob 1100 kč/osoba

Po dohodě můžeme vymyslet i více dnů nebo větší skupiny. Stačí jen napsat.